Płatności

Cały proces płatności obsługiwany jast za pośrednictwem firmy  .

PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.000.000 PLN, w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444., nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych pod numerem IP1/2012

Sklep Armona Hemp nie przetwarza jak również nie przechowuje danych do kont bakowych, kart kredytowych czy płatności mobilnych. Wszystkie operacje przetwarzania danych są realizaowane po stronie bezpiecznej platformy płatniczej PayU.

W naszym sklepie mogą Państwao skorzystać z poniższych form płatności:

Płatność Blikiem

Aby zapłacić BLIKIEM, wybierz tę opcję płatności i po przekierowaniu na kolejną stronę przepisz kod BLIK w aplikacji banku. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Płatność Google Pay | Apple Pay

Jeśli chcesz skorzystać z metody płatności Google Pay, zaznacz płatność PayU, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję Google Pay. Zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Płatność Kartą

Jeśli chcesz zapłacić za zakupy kartą kredytową, zaznacz płatność PayU, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „karta kredytowa lub debetowa”. Następnie przepisz numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą,  Zwrot środków zostanie wykonany na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Klienta.

Płatność za pośrednictwem banku

Zaznacz płatność PayU, aby dokonać przelewu bankowego, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję Przelew. Następnie wybierz swój bank spośród listy i dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym. Nie udostępniamy numeru konta do płatności poza PayU.

Płatność przy odbiorze

Jeśli wolą Państwo zapłacić za zamówienie kurierowi podczas odbioru przesyłki, należy przy wyborze metody dostawy wybrać opcję „Płatność przy odbiorze”.