Dostawa

Korzystaj z Okazji
i ciesz się Darmową Dostawą*

Złóż zamówienie na kwotę min. 150 zł a my pokryjemy koszty wysyłki.

W naszym sklepie mogą Państwo skorzystać z wielu różnych form dostawy takich jak:
Przesyłka kurierska, paczkomaty, odbiór w punkcie czy w wybranej placówce handlowej lub na stacji paliw.
Wysyłkę realizuje obecnie wyłącznie na terenie Polski.

Formy i Koszty Dostawy

W naszym sklepie mogą Państwo skorzystać z wielu różnych form dostawy takich jak:
Przesyłka kurierska, paczkomaty, odbiór w punkcie czy w wybranej placówce handlowej lub na stacji paliw.

Paczkomaty InPost

Odbiór w paczkomacie
Czas dostawy 24 h
Płatność online* od 12,80 zł
Płatność przy odbiorze* od 18,80 zł

Punkty Odbioru

Odbiór w punkcie
Czas dostawy 2-3 dni
Płatność online* 9,00 zł
Płatność przy odbiorze* 13,50 zł

Przesyłka Kurjerska

Odbiór w domu
Czas dostawy 48 h
Płatność online* od 16,00 zł
Płatność przy odbiorze* od 23,00 zł

Z powodu dynamicznie zmieniających się kosztów dostaw, prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Rzeczywisty koszt oraz termin dostawy prezentowany jest tuż przed finalizacją zamówienia po wcześniejszym wyborze formy dostawy i sposobu płatności.

 

Szczegółowe zasady realizacji dostaw.
1.
Sprzedawca realizuje zamówienia według kolejności ich wpłynięcia (z uwzględnieniem pkt 6 ppkt 6.3 niniejszego Regulaminu).
2.
Na czas realizacji zamówienia składa się przygotowanie, skompletowanie, spakowanie oraz wydanie Produktu przez Sprzedawcę. Średni czas realizacji wynosi do dwóch dni roboczych.
3.
Zamówienia złożone w dzień roboczy po godzinie 16.00 oraz w dni wolne od pracy traktowane są jak złożone następnego dnia roboczego.
4.
W przypadku gdy część zamówienia składającego się z kilku Produktów nie jest aktualnie dostępna, Klient jest o tym informowany telefonicznie, bądź za pomocą wiadomości e-mail i podejmuje decyzję o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia bądź wybór Produktu zamiennego).
5.
W przypadku zamówień składających się z kilku Produktów o różnej dostępności, które mają zostać dostarczone w jednej przesyłce, termin realizacji zamówienia będzie uzależniony od terminu skompletowania przez Sprzedawcę ostatniego Produktu objętego zamówieniem, chyba że w uzgodnieniu z Klientem postanowiono inaczej.
6.
Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy Produktu do Klienta przez przewoźnika zgodnie z wybraną przez Klienta metodą dostawy. Informacje o metodach oraz kosztach dostawy wskazywane są Klientowi w trakcie składania zamówienia.
7.
Zamówienia wydawane są do dostawy przewoźnikowi wyłącznie w dni robocze.
8.
Po otrzymaniu przesyłki Klient powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania i jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń bądź innych nieprawidłowości powinien w obecności kuriera sporządzić protokół ze szkody oraz zawiadomić Sprzedawcę.
9.
W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki lub braku możliwości jej doręczenia z przyczyn leżących po stronie Klienta, Sprzedawca posiada uprawnienie do obciążenia Klienta kosztami poniesionymi w związku z taką sytuacją (np. koszty zwrotu przesyłki do Sprzedawcy lub ponownej wysyłki do Klienta).
10.
W przypadku, gdy Sprzedawca pokryje Klientowi szkodę powstałą w czasie przewozu Produktu, roszczenia przysługujące z tego tytułu Klientowi wobec przewoźnika, w zakresie, w jakim zostały pokryte przez Sprzedawcę, przechodzą na Sprzedawcę. Przejście roszczeń na Sprzedawcę nie wymaga zawarcia odrębnej umowy cesji.
11.
Sprzedawca nie oferuje odbioru zamówienia w siedzibie firmy a jedynie poprzez wysyłkę zamówień do klienta na wskazany adres w zamówieniu.