GABINET WELLNES

Armona jest renomowanym gabinetem specjalizującym się w kosmetologii estetycznej, podologii oraz masażach. W tym miejscu znajdziecie Państwo znakomitych i doświadczonych specjalistów, którzy świadczą wysoki standard zabiegów, indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm, wiedzę i odpowiedzialność.

Staramy się maksymalnie angażować w to, co robimy, ponieważ zadowolenie i zaufanie jakim darzą nas klienci są dla nas największym źródłem satysfakcji.

Nazywam się Marzena Koniorczyk jestem kosmetologiem estetycznym oraz podologiem z 7 letnim doświadczeniem. Ukończyłam studia na wydziale kosmetologia estetyczna w WSZKiPZ w Warszawie. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, które są potwierdzone licznymi certyfikatami, by każdy klient zawsze w pełni czuł satysfakcje i zadowolenie z efektów zabiegu. Swoją pracę traktuję jako swoiste powołanie a zarazem wyzwanie, któremu nie boję się stawić czoła. Jestem specjalistą, który z pomysłowością oraz wyczuciem indywidualnych oczekiwań każdego z klientów zadba o jego zdrowie i urodę.